Bir akrabamın doktoru olduğu için ve hakkında olumlu şeyler duyduğum için tercih ettim. Bebeğimle ilgili çok ilgilendi. Organ taraması ve ultrason görüntüsü hakkında detaylı olarak açıklayıcı bilgilendirdi. Kadın doğum için her doktora gidilmez ama bu doktorumuzu tavsiye ediyorum. Süreci Zerrin Hocam takip ediyorum, doğumumu da kendisi yaptıracak. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Güleryüzlü ve ilgiliydi. Açıklayıcı bilgilerde bulundu. İlgiliydi bana karşı genel bir kontrol amacıyla gittim, sonuçlar olumlu çıktı. çok bilgili bir hekim. İlgisinden ve bilgisinden dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum.
İnternetten okuduğum ve okuduğum yorumlarından dolayı tercih ettim. Gittiğimde çok ilgilendi benimle. Erken menapoz şikayetiyle gittim. Gittiğim doktorlar erken menapoza girdiğimi belirtti. Hocam'a gittiğimde böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti ve teşhis koyarak ilaç tedavisi uyguladı. Şu anda tedavim devam ediyor. Herkese tavsiye ediyorum.
Öneri üzerine gittim hocama. Giden tanıdıklarım çok iyi bir doktor olduğunu belirtiyordu. Gayet açıklayıcı ve samimi bir doktor. Tedavim olumlu oldu, çok memnun kaldım. Çok memnun kaldığım için herkese tavsiye ediyorum.
En başta bayan bir kadın hastalıkları doktoru olduğu için tercih ettik araştırmalarımız sonucunda. Gittiğimizde çok memnun kaldık. Yapıcı olması ve açıklayıcı yanıtlar vermesinden dolayı çok memnun kaldık. Eşim şu anda gayet iyi, tedavisi çok güzel ilerledi.
Bayan olduğu için ve arkadaşımın tavsiyesi samimi olmasından dolayı ve ilgisinden dolayı tercih ettim. Adet düzensizliğinden dolayı ilaç tedavisi gördüm. Çok memnun kaldım hocamdan. Benim gibi bu sıkıntıyı yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
Eşimin ameliyatını yaptı. Çok sevecen, güler yüzlü. Eşimle çok iyi bir diyalog kurdu. Gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası yeterince bilgilendirme yaptı. Teşekkürler doktor hanım.